Eneba : Assassin’s Creed Valhalla Uplay Klucz

Assassin’s Creed Valhalla Uplay Klucz : 189,57 zł

Ubisoft przedstawia grę Assassin’s Creed osadzoną w IX wieku w Anglii, gdzie spotykamy Wikingów! Zgadza się, tytuł RPG skupia się na Wikingach, więc zobaczymy śmiertelne starcia między dzielnymi wojownikami nordyckimi walczącymi z przebiegłymi Anglosasami. Kup Assassin’s Creed Valhalla Uplay Klucz i przygotuj się na bezwzględną wojnę między ludem kontynentu, a twoją armią dzielnych wojowników nordyckich, wcielając się w rolę przywódcy Wikingów!

Historia Valhalli

Po rozpoczęciu gry, wcielisz się w rolę wojownika i przywódcy klanu Wikingów o imieniu Eivor – możesz wybrać wersję męską lub żeńską postaci. Akcja rozgrywa się w 873 roku, kiedy wraz ze swoim klanem po długiej podróży napotkaliście ziemie Anglii. Jednak aby je podbić, musisz zmierzyć się z Anglosasami i ich przebiegłym królem. Twoje działania będą kształtować rozwój historii i otaczającego cię wirtualnego świata. Kup więc Assassin’s Creed Valhalla Uplay Klucz i wejdź do akcji. Poznaj wiele stron kultury Wikingów, zbyt często przedstawianych jako krwawi berserkowie.

Jak wygląda walka?

Ponieważ w grze pojawiają się Wikingowie, walka może być brutalna i szybka. Napadanie miast i wiosek w IX wieku w Anglii wiąże się z epickimi bitwami i zróżnicowanymi zdolnościami bojowymi. Styl walki może rodzić pytanie – jak takie bezpośrednie bitwy mają się do typowych zamachów, tak charakterystycznych dla serii Assassin’s Creed? Twórcy wspomnieli, że Eivor ma związek z bractwem Asasynów. Nie zdradzają jednak zbyt wiele, jeśli chodzi o fabułę. Jeśli chodzi o uzbrojenie, gracze mogą władać toporami – nawet dwoma jednocześnie! Na wierzchu rękawicy Eivora jest też ukryte ostrze, które bez wątpienia okaże się przydatne. Assassin’s Creed Valhalla Uplay Klucz sprawia, że z Anglosasami można się dobrze bawić!

Kup teraz
iLovehotdealz
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart